Game of Warriors

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 114 MB
  • Version 1.0.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Play365
Game of Warriors mobil oyunu sizlere sınırsız eğlence eşliğinde aksiyon dolu anlar yaşatmak için geliştirilmiş kaliteli bir mobil oyundur.

Savaş stratejinize güveniyorsanız Game of Warriors mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Oyunumuz sizde büyük bir komutan olacaksınız. Emriniz altındaki askerleri yönetecek ve onlarla birlikte savaş kazanmaya çalışacaksınız. Bu şehir savunma oyununda nihai ordu lideri olmak için ne gerekiyorsa öğrenecek ve öğrendiklerinizi uygulayarak şehrinizi her geçen gün daha da büyüteceksiniz. Siz bir komutansınız ve ona göre hareket etmeniz gerekiyor. 

İçinde bulunduğunuz şehrinizi goblinler, iskeletler, orklar ve worgens'lerın gazabından korumak ve daha güçlü olabilmek için vatandaşınızı çağırın, eğitin, silah verin ve surlarınızı düşmanlarınıza karşı savunun. Ordularınızı diğer şehirleri fethetmek ve zafer kazanmak için yönlendirmelisiniz, böylelikle topraklarınız büyüyecek ve daha güçlü olacaksınız. Düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz. Savaş kahramanlarını geliştirerek düşmanlarınıza karşı kullanabilirsiniz. 

Oyunumuzda iki tane oyun modu bulunuyor; istila modu ve şehir savunma modu. Sizde Game of Warriors oyununu ücretsiz indirerek bu iki moddan birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Mükemmel grafikler eşliğinde güzel ve keyifli bir mobil oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Game of Warriors indir